Halı Yıkama Hizmetleri

Foça Tezcan Halı Yıkama servisinde halılarınız %100 hijyen garantisi ile yıkanır. 15 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz İzmir’de binlerce memnun müşteri portföyüne sahibiz. Halılarınızı profesyonel bir serviste yıkatmak için firmamızı arayabilirsiniz. Günboyu bölgede bulunan gezici servislerimiz her an çağrılarınızı beklemektedir.

Halılarınızı profesyonellere teslim edin!

Foça Halı Yıkama servisinde farklı hizmetlerden de yararlana bilirsiniz. Yorgan, yastık, battaniye, koltuk yıkama ve halı tamir gibi çeşitli iş kollarımız mevcut.

Halılarınız, çağrınızdan, teslimata kadar tamamen profesyonel bir yolculuk yapar.  FoçaYeni Foça Halı Yıkama servisinde halılarınız tamamen kişiye özel olarak, başkalarının halıları ile kesinlikle karışmadan büyük bir titizlikle yıkanır.

Foça halı yıkama hizmetleri olarak, piyasa koşullarında en ekonomik ve en kaliteli temizlik hizmetini ayağınıza getirdik. Siz de profesyonel bir mavişehir halı yıkama firması arıyorsanız şimdi bizi arayabilirsiniz. Çağrınıza müteakip Eski Foça halı yıkama servisi elemanları adresinize yönlendirilir ve en kısa sürede halılarınız adresinizden alınarak temizlenmek üzere merkezimize getirilir.

Teslimat süresi ortalama 3 iş günüdür. Bunun dışında Foça Tezcan Halı Yıkama servisinde dilerseniz istediğiniz bir zaman diliminde de halılarınızı teslim edebiliriz. Ayrıca Foça Bağları Halı Yıkama servisinde kapıda nakit veya kredi kartı ile de ödeme yapabilir siniz.

Hızlı iletisim
  • 0544 326 49 76
  • 0544 326 49 76
  • info@tezcanhaliyikama.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

İrfan Tezcan

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?